O NAS

WIOLETTA SZUBA-FRANCZAK

wiolka

Absolwentka polonistyki, kulturoznawstwa UJ, Studium Terapii przez Sztukę oraz studiów podyplomowych z Arteterapii. Ukończyła  Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy jako pedagożka, instruktorka teatralna, realizatorka projektów edukacyjnych.

Uwielbia improwizować, tworzyć coś z niczego. Uważa, że teatr i działania teatralne pozwalają uwolnić wyobraźnię i emocje.

 

 

 

 

WSPÓŁPRACOWNICZKI

MARIA BOBOWSKA

DSC_0848 zmien

Absolwentka psychologii w SWPS w Warszawie. Ukończyła szkołę warsztatu i treningu psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz Szkołę Dramy Stosowanej w Stowarzyszeniu Praktyków Dramy STOP – KLATKA. Współpracowała z Instytutem Psychologii PAN w międzynarodowym projekcie. Działa w obszarze psychoedukacji i dramy stosowanej. Ma na swoim koncie ponad trzysta godzin szkoleniowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jej pasją są dobre filmy, książki i podróże na odległe kontynenty. Dla przyjemności tworzy biżuterię robioną haftem koralikowym.

 

 

 

MAŁGORZATA BOJANOWSKA

AbsolwM. Bojanowska - fotoentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz jej wieloletnia nauczycielka akademicka. Dyplomowana pedagożka z doświadczeniem w pracy z dziećmi.  Pomysłodawczyni i założycielka manufaktury LUKKA, gdzie projektuje i produkuje kreatywne zabawki do samodzielnego zbudowania i dekorowania. Autorka kostiumów i scenografii do dziecięcych przedstawień.

Jej pasją jest projektowanie oraz tworzenie niezwykłych kolaży.

 

 

 

ALDONA KAŁAT

Absolwentka malaarstwa na Akademii Pedagogicznej w Częstochowie. Wieloletni pedagog wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami oligofrenopedagoga. Ukończyła Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym w Krakowie, a także studia podyplomowe z logopedii w WSB w Dąbrowie Górniczej.

Prowadzi warsztaty artystyczne w placówkach przedszkolnych i szkolnych.