O NAS

Nasz zespół to grono psycholożek i pedagożek, które mają doświadczenie trenerskie pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi w obszarze profilaktyki i psychoedukacji. Pracujemy metodą dramy, arteterapii, wykorzystujemy także instrumenty intuicyjne, dzięki którym uruchamiamy komunikację pozawerbalną, co służy rozwojowi uważności na siebie i innych. Naszym celem jest wspieranie rozwoju w obszarze emocji, zachowań społecznych, postaw i wartości służących budowaniu satysfakcjonujących relacji.

ZESPÓŁ

Wioletta Szuba – certyfikowana trenerka dramy, absolwentka polonistyki i kulturoznawstwa UJ, Studium Terapii przez Sztukę, Studiów podyplomowych z Arteterapii, a także Szkoły Trenerów Dramy oraz Kursów: Teatru Forum oraz Teatru ze Społecznością DramaWay. Prowadzi warsztaty teatralne oraz z zakresu profilaktyki, a także szkolenia dramowe dla kadr pedagogicznych oraz warsztaty rozwojowe. Współzałożycielka Fundacji Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych Kurdybanek, której misją jest m. in. wpieranie edukacji formalnej oraz realizacja projektów społecznych.

Magdalena Michnowicz – jest psycholożką i trenerką z doświadczeniem w pracy z dziećmi i z młodzieżą. Prowadzi szkolenia rozwijające umiejętności psychospołeczne w organizacjach pozarządowych i placówkach edukacyjnych. Skończyła m.in. Szkołę Trenerów STER, Kurs Dramy Stosowanej i Szkolenie certyfikacyjne Trener umiejętności społecznych TUS SST. Aktualnie pracuję w CPES Parasol w Programie Rakowicka 10 oraz w Tamie – Krakowskim Centrum Budowania Bezpieczeństwa i Przeciwdziałania Przemocy w Szkole przy Krakowskim Ośrodku Terapii. Kontynuuje kształcenie w Etapie Zaawansowanym Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
W Karimbie prowadzi warsztaty dramowe o emocjach, konsultuje scenariusze oraz zajmuje się merytorycznym opracowaniem programu dla dzieci o wartościach.

Ismena Ładecka – psycholożka i trenerka. Jej pasją jest praca z grupą, wykorzystywanie jej dynamiki i potencjału edukacyjnego. Od 2008 roku prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży (w obszarach m.in. integracji grupy, radzenia sobie z emocjami, komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem, metod szybkiej nauki oraz szeroko pojętej twórczości), a także szkolenia miękkie dla dorosłych. Oprócz psychologii, interesuje się grami fabularnymi i symulacyjnymi, literaturą fantastyczną, oraz tańczy tango argentyńskie. W bajkach dramowych wykorzystuje także swoje zdolności aktorskie i improwizacyjne.

Anna Ćwiklińska – psycholożka i arteterapeutka. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Interesuje się metodą komunikacji NVC (Porozumienie bez przemocy) i często wykorzystuje jej elementy podczas warsztatów. W obszarze jej zainteresowań jest także Teatr Forum jako innowacyjna forma teatru społecznego i edukacyjnego. Aktualnie swoją wiedzę psychologiczną pogłębia w Szkole Psychoterapii Gestalt IIPG. W pracy nad bajkami dramowymi pełni rolę konsultantki.

WSPÓŁPRACUJEMY: