INNE

Półkolonie Artystyczne W każde wakacje i ferie zimowe organizujemy stacjonarny wypoczynek dla dzieci w wieku 6 -12 lat. Półkolonie odbywają się w samym centrum Krakowa u stóp Wzgórza Wawelskiego, w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II (ul. Bernardyńska 3). Oprócz warsztatów teatralnych i plastycznych, które oferujemy, dzieci spędzają też dużo czasu w klimatycznym ogrodzie przy ul. Kanoniczej oraz na bulwarach.

Idea naszych warsztatów opiera się przede wszystkim na twórczej kreacji dzieci. Trenerki (instruktorka teatralna, plastyczka – arteterapeutki) stwarzają im przestrzeń do wzajemnych inspiracji, do czerpania ze swoich zasobów i wzmacniania ich.

Największą satysfakcją i jednocześnie najlepszą rekomendacją jest dla nas to, że dzieci nie chcą się ze sobą rozstawać po zakończonych zajęciach.

Półkolonie są wspólną inicjatywą z TWÓRCZYDŁEM Pracownią Twórczego Rozwoju.  http://www.tworczydlo.p

Karimba na rowerach – w sezonie letnim przygotowujemy naszą pierwszą wyprawę rowerową, która będzie jednocześnie wyprawą rozwojową w szerszym znaczeniu. Oprócz przemierzania pięknej krainy Podlasia, będziemy przyglądać się sobie, rozmawiać o celach, wyzwaniach, ograniczeniach, Na wyprawę zapraszamy dziewczyny i kobiety.

Więcej informacji – wkrótce!